מנעולן - פורץ מנעולים ברמת גן 24 שעות עד 20 דקות הגעה באישור משטרת ישראל 055-970-4477

מחפשים פורץ כספות ברמת גן? אנו שמחים להציג בפניכם את א.ש שירותי מנעולנות. הצוות המקצועי מציע שירות ברמה אחת מעל כולם תוך שימוש בכלים מקצועיים, אחריות אישית, ציוד בטיחות, מחשבה לטווח הארוך,מנעולן ברמת גן ניסיון ארוך טווח ואנשי המקצוע הטובים ביותר. הצוות הוכשר תחת סטנדרטים קפדניים של איכות ומקצועיות, אנו מחזיקים גם באישורים מטעם משטרת ישראל. התמודדות עם כספות חזקות דורשת אנשי מקצוע אשר מכירים היטב את התחום. ללא ניסיון, איש המקצוע עלול לפגוע בתכולת הכספת. פורץ כספות ברמת גן אשר מחזיק בניסיון המתאים יודע כי יש למקד את המאמצים במנעול ולא בגוף הכספת. אין לנסות לשבור את הכספת אלא לפרוץ אותה.

פורץ כספות

מנעולן ברמת גן מעמידה לרשותכם שירותי פריצה ומנעולן מזה כ – 12 שנים ביניהם גם שירות של פורץ כספות. צוות החברה שם לו למטרה להעמיד לרשותכם שירות אמין, איכותי מקצועי ולא פחות חשוב זמין באופן מרבי – 7 ימים בשבוע, 24 שעות, כך שאם ברשותכם כספת אותה אתם מעוניינים לפרוץ, אנו הכתובת שלכם.פורץ כספות ברמת גן

מה אנחנו מציעים לכם? 

במנעולן ברמת גן צוות של אנשי מקצוע מוסמכים ברמה הטובה ביותר. הצוות שלנו הוכשר תחת סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, מקצועיות ושירות ובנוסף, לכל אחד מאנשי הצוות הסמכה מטעם משטרת ישראל. כאשר אתם מזמינים מאתנו פורץ כספות אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה תתבצע ביעילות המרבית, תוך חשיבה לטווח ארוך וכן שמירה על כל הוראות הבטיחות הנדרשות. על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר, אנו עובדים עם ציוד מתקדם טכנולוגית וכן עם מיטב המכשור החדשני ולא שוכחים לרגע את העובדה כי במסגרת האחריות שלנו לשמור על תכולת הכספת שלכם באופן המרבי.

מדוע חשוב לפנות אל מנעולן ברמת גן כשמחפשים פורץ כספות?

התמודדות עם כספות דורשת פורץ כספות מיומן ומקצועי אשר מכיר היטב את העובדה בתחום. ללא הניסיון הנדרש הכספת יכולה להינזק, כל שכן תכולתה, נזק אשר אף אחד מאתנו היה רוצה שיגרם. לכן הצוות המקצועי של מנעולן ברמת גן מצויד בידע המקצועי הנדרש שמאפשר לו להתמקד במנעול ולו בגוף הכספת, על מנת שלא לשבור את הכספת אלא לפרוץ אותה.

כיצד העבודה מתבצעת?

למרות שרוב שירותי מנעולן ופריצה שאנו מספקים מתבצעים בשטח, פורץ כספות יבצע את עבודתו יותר טוב בתנאי מעבדה, מלבד מקרים בהם מדובר בכספת גדולה וכבדה אשר לא ניתן להזיזה ממקומה. לצוות של מנעולן ברמת גן ניסיון רב בהתמודדות עם כל סוגי הכספות ועם כל מנגנוני הנעילה הן בנאי שטח והן במעבדה, תוך שמתחשב במצבה של הכספת באופן מרבי.

פורץ כספות מקצועי, אמין ובעל הכשרה יוכל לספק לכם פתרון הולם לכל מקרה וכן להצליח להגיע אל תכולת הכספת ללא נזקים מיותרים, לכן לא היינו ממליצים לכם להתפשר על פחות ממומחה לתפקיד. 

רוב שירותי תיקון המנעולים והפריצות מתבצעים בשטח. צוות מקצועי מגיע אל המקום בכדי לפרוץ את מנעול הרכב או דלת הבית. כאשר עוסקים בעבודות פריצת כספות, ניתן יהיה לבצע חלק מהעבודות בתנאי מעבדה. כאשר מדובר בכספת כבדה אשר לא ניתן יהיה לפרק ממקומה, יגיע הצוות אליכם ויבצע את העבודה במקום. אך במקרים בהם מדובר בכספת קטנה וניידת, ייתכן כי יהיה טוב יותר לבחון את המנעול ואת מנגנון ההפעלה כולו בתנאי מעבדה. א.ש שירותי מנעולנות ברמת גן מספקים מענה מלא לשירות בבית הלקוח ובתנאי מעבדה. צרו קשר ונשמח לסייע גם בהתמודדות עם כספות מורכבות או חלודות וישנות.

להזמנת פורץ כספות או לפרטים אודות שירותי מנעולן ופריצה אחרים, התקשרו אלינו או השאירו פרטיכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם.

פורץ כספות ברמת גן 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע תוך 20 דקות באישור משטרת ישראל

מנעולן ברמת גן הבחירה נכונה 

מנעולן ברמת גן מספקים שירותי פריצה ומנעולן כבר 12 שנים במהלכן צברנו ידע מקצועי נרחב אשר הוביל אותנו להיות מסוגלים לתת מענה ופתרון מקצועי לכל מצב. חברת מנעולן ברמת גן מציעה שירותי מנעולן בפרישה ארצית, כך שגם אם אתם תקועים מחוץ לביתכם באזור המרכז וגם אם בצפון, אנו נוכל לתת מענה זמין, מקצועי ומהיר עבורכם.

מניסיוננו, רבים הם האנשים אשר מאבדים את מפתח הכניסה לביתם ומוצאים את עצמם עומדים מחוץ לדלת תוך שהם אינם יודעים מה לעשות, או אנשים אשר ממהרים לעבודה ואינם מצליחים למצוא את מפתחות הרכב בשום מקום. במקרה שגם אתם מתמודדים עם אותה הבעיה, או עם בעיה דומה, זה אכן יכול להיות מאוד מתסכל אך אל תשכחו שאנחנו כאן כדי להציע לכם מגוון פתרונות.

בין השירותים שאנו מספקים

בחברת מנעולן ברמת גן אנו מספקים מגוון שירותי מנעולנות מקצועיים, ביניהם –

  •           שירותי פריצה לבית ולרכב
  •           יכולות מפתח מאסטר
  •           החלפת צילינדרים
  •           החלפתמנעולן ברחובות ותיקון דלתות  פלדלת
  •           שיכפול מפתחות
  •           פריצת מכוניות
  •           קידוד מפתחות וחיתוך בלייזר
  •           תיקון סוויץ' לרכב
  •           תיקון וקידוד קודנים לרכב
  •           שחזור מפתחות לרכב

מקצועיות חסרת פשרות

על מנת לספק לכם שירות מקצועי ואמין,  אנו במנעולן ברמת גן דואגים להעסיק רק מנעולנים ולהם הסמכה של משטרת מדינת ישראל וכן כל ההכשרה הנדרשת לעבודה בתחום הספציפי בו אנו מספקים שירות. לכל המנעולנים שלנו ניסיון של מינימום 3 שנים ותודעת שירות גבוהה, כאשר צוות המנעולנים שלנו מתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים, הדלתות והרכבים ואנו מקפידים הקפדה מעולה על כך שכל עבודה אכן תתבצע ביעילות ובזהירות מרבית, על מנת שלא לגרום לנזק לרכוש ולהחזיר אתכם לשגרה – במהרה.

כמו כן, על מנת שנוכל לספק פתרון לכל בעיה המצריכה פריצת מנעול או דלת, אנו מצוידים במיטב המכשור והטכנולוגיה בתחום וכן מתמחים גם בשחזור מפתחות, קידוד שלטים, תיקון והחלפת סוויץ' ברכב וכן בתיקון והחלפת צילינדרים.

מדוע מנעולן ברמת גן תהיה הבחירה הטובה ביותר עבורכם?

ניסיון – ניסיון מקצועי הוא אחד הפרמטרים החשובים בעת בחירת מנעולן, ללא הניסיון הדרוש, הסיבה שלשמה הזמנתם את השירות לא תבוא על מטרתה. לחברת מנעולן ברמת גן 12 שנות ניסיון בתחום וכן מגוון פתרונות מתקדמים שיאפשרו לצוות טכנאי השירות שלנו לעזור לכם באופן נקודתי.

זמינות מרבית – לא מעט פעמים אנשים שוכחים את המפתחות בסוויץ' ונועלים את הרכב, או מאבדים את המפתח לדירה ולא יכולים להיכנס לביתם בשעת לילה מאוחרת ולכן זקוקים לפורץ דלתות ברמת גן או לחלופין למנעולן רכב בל אביב, בסביבתה או בכל מקום אחר, על לקבל שירות מהיר ומידי. במנעולן ברמת גן זמינות היא שם המשחק ואנו זמינים עבורכם 24 שעות ביום ו – 7 ימים – כדי לחלץ אתכם מכל צרה.

שירות מהיר – אם הזמנתם שירותי מנעולן ברמת גן המסופקים על ידי אדם אחד בלבד, הרי שלכם לא יהיה מענה מהיר ואיכותי, שכן מה שאתם עושים הוא – למעשה – להיכנס לתור. אנו מעסיקים צוות של מנעולנים ברמת גן וכמו כן מספקים שירות בפרישה ארצית. צוות הטכנאים שלנו יעניק לכם שירות מקצועי ומיומן בכל שעה ובכל עיר.

שירות ברמה גבוהה – מנעולן מקצועי תמיד ידע לספק לכם שירות מקצועי ואיכותי אך בד ובד לא פחות חשוב כי השירות יהיה גם אמין ואדיב. כל אחד מטכנאי השירות שלנו ניחן בתודעת שירות גבוהה כך שיעניק לכם טיפול מסור ובלתי מתפשר.

מגוון פתרונות מתקדמים – אנו במנעולן ברמת גן תמיד נשאף לתת לכל אחד מלקוחותינו את הטוב ביותר ולכן אם ברצונכם לתגבר את האבטחה סביבכם, אנו נשמח לפרוש בפניכם מגוון אפשרויות אטרקטיביות.

תיקון דלתות זכוכית ברמת גן

מנעולן ברמת גן מספקת שירותי תיקון דלתות זכוכית לעסקים ותיקון או החלפת זכוכית שבורה או סדוקה בדלתות כניסה לבניין. מנעולן ברמת גן מומחה בהחלפת מחזיר דלת רצפתי או החלפת מחזיר דלת עילי לדלתות זכוכית מכל הסוגים, במקרה ויש לכם דלת זכוכית ללא מסגרת אלומיניום סביר להניח שינו מחזיר דלת רצפתי כשמחזיר הדלת מתחיל לטרוק את הדלת חזק יש להזמין טכנאי דלתות זכוכית לבדיקת לחצים במשאבה הרצפתית במידה והשמן פורץ החוצה יש להחליף את המשאבה הרצפתית במיידי מכיוון שדחה של מצב כזה תגרום לדלת להיטרק חזק יותר ויותר עד למצב שמסכן את הדלת ואת העומרים ושבים וטריקה חזקה מידי שתגרום לדלת זכוכית פשוט להתנפץ. בדלתות זכוכית אשר קיים מסגרת אלומיניום המחזיר דלת יהיה למעלה זהו מחזיר דלת פשוט יותר וכל יותר להרכבה ורמת הסיכון בעבודה זאת היא זניחה ביחס לדלת זכוכית ללא מסגרת, משאבה עילית עובדת בשיתת לחצים של שמן במשך הזמן המשאבה מאבדת לחצים מה שהגרום לה להיטרק מהר או לחילופן לא להסגר כלל, במקרים כאלה מנעולן ברמת גן יכול לעזור

אנשים רבים מנסים להתמודד עם פריצת דלתות נעולות הן בבית והן ברכב, בכוחות עצמם. על אף שאנו מוקירים את התושייה, אנו ממליצים שלא לנסות זאת לבד, כי לעיתים חוסר ידע או ניסיון בתחום, עלולים להוביל לנזק למנעול ולבזבוז זמן נוסף. בעזרת שירות מנעולן ברמת גן, כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר, אנחנו זמינים עבורכם בכל עת ונשמח להגיע לכל מקום בו אתם נמצאים ולעזור לכם לפתור את הבעיה שאתה אתם מתמודדים.

לפרטים נוספים או להזמנת שירותי מנעולן ברמת גן צרו עמנו קשר עוד היום!

מנעולן ברמת גן – 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע!

055-970-4266

התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם לקבלת שירותי מנעולן ברמת גן בטלפון: 055-970-4266 אזורי שירות נוספים: מנעולן בתל אביב | מנעולן ברמת גן